PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.ForumKatolik.Com - Forum i Diskutimeve te KrishteraI krishteri
21.05.2005, 14:34
pershendetje,

ju lajmeroj se eshte hapur web faqja www.ForumKatolik.Com - Forum Rinor Katolik, eshte vendtakimi i te rinjve te krishtere katolik (dhe jo te krishtere) ku bashkendajne eskperiencat e tyre shpirterore.

www.ForumKatolik.Com (http://www.ForumKatolik.Com) -> Forum i Diskutimeve te krishtera - ... krijoni miqesi te re

http://www.forumkatolik.com/images/Logo.GIF