PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes gome dhe disk 280 EuroToni.&
03.11.2017, 20:55
4Goma&disqe dimri 225-45-17. Nje jave te perdorura ose 98% te reja. Te sapo ardhur nga gjermania.

Cel. : 0685914283