PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Ftesė pėr Ofertė me objekt per blerje Veshje per moshe 5-16HR Islamic Relief Worldwide
01.11.2017, 14:27
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 01.11.2017


Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:
Blerje: Xhupa dhe Kepuce dimriSpecifikime Teknike (Xhup)
Lloji: Xhup Dimri
Masa: Djem & Vajza, mosha 5-16 Vjec
Materiale perberse: Material i brendeshme 50% pambuk; dhe i jashtem 100% neilon. Rezistente ndaj shiut dhe eres.
Ngjyra/Design: Preferohen te errtaDestinacioni ku do shperndahet Xhupat:


- Kavaje & Lushnje: 40 cope
- Perrenjas & Librazhd : 100 cope
- Elbasan: 60 cope
- Berat: 70 cope


Xhupa dimri ne total do te blihen 270 copeSpecifikime Teknike (Kepuce)
Lloji: Kepuce Dimri
Masa: Djem & Vajza, mosha 5-16 Vjec
Materiali I brendshem dhe I jashtem duhet te jete I pershtatshem per temp dimri deri ne 0 ℃

Ngjyra/Design: Preferohen te errtaDestinacioni ku do shperndahet Kepucet:


- Kavaje & Lushnje: 40 pale
- Perrenjas & Librazhd : 100 pale
- Elbasan: 60 pale
- Berat: 70 pale


Kepuce dimri ne total do te blihen 270 pale


Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per cope dhe pale (kepucesh).


Kerkohet qe kompania e interesuar te disponoj:

1. Fature te rregullt tatimore
2. Te respektoj kushtet e kontrates

Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 13/11/2017.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,