PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Ftesė pėr Ofertė me objekt per blerje BatanijeHR Islamic Relief Worldwide
01.11.2017, 12:52
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 01.11.2017

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:


Blerje: Batanije

Specifikime Teknike

Lloji: Batanije
Masa: Dopio
Dimensionet: 200 x 200 cm
Pesha: min 800g/m2, max 3.2 kg, trashesia minimumi 5 mm
Ngjyra/Design: Te lehta

Destinacioni ku do shperndahet batanijet:

- Kavaje & Lushnje: 40 cope
- Perrenjas & Librazhd : 100 cope
- Elbasan: 60 cope
- Berat: 70 cope

Batanije ne total do te blihen 270 cope
Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per cope, dhe te specifikohet nese perfshihen ose jo ne ēmim sherbimi si me poshte:

1. Transporti

Kerkohet qe kompania e interesuar te disponoj:
1. Fature te rregullt tatimore
2. Te respektoj kushtet e kontrates

Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 13/11/2017.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,