PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ftesė pėr Ofertė me objekt per blerje DRU ZJARRIHR Islamic Relief Worldwide
01.11.2017, 14:26
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 01.11.2017

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:


Blerje: DRU ZJARR

Specifikime Teknike

Lloji: Dru Zjarri Ahu
Njesia: M3
Dimensionet: Palet qe mban 2 m3 dru
Druri te jete i prer gati per perdorim dhe i stivosur ne paleta

Destinacioni ku do shperndahet druri

- Shkoder & Koplik: 400 m3
- Tirane : 200 m3
- Pogradec: 220 m3
- Korce: 180 m3
- Burrel: 340 m3

Dru Zjarri ne total do te blihen 1340 M3
Kerkohet ne oferte te jepet ēmimi per M3 dru, dhe te specifikohet nese perfshihen ose jo ne ēmim sherbimi si me poshte:
1. Transporti

Kerkohet qe kompania e interesuar te disponoj:
1. Fature te rregullt tatimore
2. Pirun per te lehtesuar ngarkimin dhe shkarkimin e paletave.
3. Te respektoj kushtet e kontrates

Shenim: Pagesa do te kryhet nepermjete bankes.
Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 13/11/2017.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,