PDA

Trego pamjen e plotė tė : The Way for Training and DevelopmentThe Way for Training and Development
04.12.2017, 16:38
451868Qendra "The Way" ėshtė qendra mė e re ne treg pėr zhvillim,trajnim dhe pėrgatitje.Nė qendrėn tonė ne ofrojmė kurse pėrgatitore pėr:
1-Gjuhėn shqipe dhe angleze pėr fėmijė tė moshės 4-6 vjeē.
2-Gjuhėn angleze,duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
3-Gjuhėn angleze pėr qėllime​ specifike.
4-IELTS,TOEFL,TOEIC,FCE.
5-Gjuhėn frėnge duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
6-Gjuhėn gjermane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike
7-Gjuhėn greke duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
8-Gjuhėn italiane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
9-Lėndėt shkollore nga klasa 1-12.
10-Lėndėt e Mjekėsisė,Farmacisė,Infermierisė,Imazherisė,Fiziot erapisė,Gjenetikės
11-Provimet e maturės shteterore .
12-Frėngjishten Juridike.
13-Marketingun e biznesit dhe menaxhimit e biznesit.
Ju mirepesim :)

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane: 042220009/0698586692
Adresa jone: Rr.Myslym Shyri,prane shkolles Dora D'istria.
Email: thewaytd@gmail.com