PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.elektronikadurres.websiteElektronikaDurres
12.11.2017, 13:25
Per me shume informacion
www.elektronikadurres.website (http://www.elektronikadurres.website)
Kontakt 00355692624531

Krijojme Aplikacione ne Android per faqen tuaj te internetit
Mos hezitoni te na kontaktoni.

Kompania jone e perbere nga nje staf i specializuar ne fushen e Elektronikes,
ne fushen e zhvillimit te Biznesit nga ana
Informatike, Siguri, Reklamim etj me filialin ne Durres
dhe gjithashtu eshte shtrire me sherbimet e saja ne Tirane.

Ofrojme:
Sisteme ElektronikeSisteme InformatikeSisteme SigurieSisteme KompiuterikeSisteme AlarmiSisteme ProgramimiSisteme Magazinimi