PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje Artikuj Kancelarie LekeSOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi
12.10.2017, 16:01
Ftesė pėr Ofertė

Tiranė me, 12.10.2017

Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

Blerje Artikuj Kancelerie
I. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
Oferta ekonomike ku te paraqesni listen e cmimeve per artikujt e shenuar me poshte.
Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit / Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė:
Kriteret e Pranimit / Kualifikimit:

1. Kopje tė Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
2. Njė dokument qė vėrteton se subjekti juaj i ka plotėsuar detyrimet fiskale, si dhe detyrimet e sigurimeve lėshuar nga Administrata Tatimore.

Ofertuesit tė shpallur fitues do t’i kėrkohet ky dokumentacion nė origjinal ose i noterizuar.Dorėzimi i Ofertės


Dokumentacionet duhet tė dorėzohen te skanuara ne pdf ne adresen e emaili: info@soskd.org.al

III Shenim:

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 26.10.2017.

Kjo Ftesė pėr Propozim ėshtė e publikuar dhe nė faqen e internetit tė e cila ėshtė:

www.soskd.org.al

www.njoftime.com

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@soskd.org.al