PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.funeralparajsa.alTaulantyzeiri
07.10.2017, 14:45
Agjensia Funerale PARAJSA
Sherbim 24 ore. Autofuneral luksoze.Arkivole vendi dhe italiane. Kurora me lule te fresketa.transport funeral ne shqiperi , per ne kosove e maqedoni si dhe nga italia ,greqia.
autobuze,sherbim restoranti,sherbesa fetare,larje dhe regullim kufome,ambjente per organizim ceremonie,kapak frigoriferik,lajmerime me foto dhe shperndarja,dokumentat e cregjistrimit ne gendjen civile.
korrektese dhe seriozitet.24 0re
Rr Kavajes tek 21 Dhjetori
+355672018113