PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes gome dhe disk Mercedes Benz EVO Sport Paket 750 EuroEds.001
01.10.2017, 17:31
disqe per Mercedes Benz EVO Sport Paket
dy te ngusht dy te gjere
245/40/R18
Te sapo ardhur nga Gjermania
tel : 068 50 10 908

Cel. : 0685010908