PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes LLAMPA LED H7orion1
29.09.2017, 00:04
Llampė feneri LED H7.

4 hėrė mė e ndritshme se llampa standarte halogjene.Ventilator freskues me shpejtėsi tė lartė nė pjesėn fundore tė llampės.Nuk ka nevojė pėr tė prerė apo lidhur tela, nuk ka nevojė paketa, thjesht vendoset nė vendin e vet dhe ndizet.

Paketimi pėrfshin: 2x Llamba LED H7Specifikime:Modeli: H7Ngjyra: 6000K (e bardhė)Fuqia: 2x 36WNdriēimi: 2x 3800lmTensioni nė hyrje: 12-24VMateriali: AluminLED nė 2 anėt, kėndi i ndricimit: 360°

CMIMI 3200 LEKĖ TĖ REJA.

Cel. : 068 25 94 280