PDA

Trego pamjen e plotė tė : Blues BrothersPulti
22.09.2017, 11:47
Blues Brothers: Portali i Njerėzve tė Lirė

Ky portal qė po fillon sot njė rruge tė gjatė, tė vėshtirė, por fisnike, ėshtė nė pronėsi tė gazetarit Sokol Terihati… Dhe kujdo qė do tė jetė njeri i lirė.

Tė gjitha tė drejtat e krijimtarisė origjinale tė portalit “Blues Brothers” janė eskluzive dhe mund tė ribotohen vetėm me leje tė tij…

Kliko ketu >> (https://bluesbrothers.al/)