PDA

Trego pamjen e plotė tė : Elbasan, shes Playstation 3+lojra, 20.000 Lekeemiljanofr
04.12.2017, 10:58
Shitet PlayStation 3 ne gjendje shume te mire pune se bashku me nje leve + 7 lojra. Gjithashtu perfshihet kutia PS3, kabell HDMI, Manuali i perdorimit si dhe kabell AC.

Cel. : 0695716989