PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes motoskaf Trevisio 6500 Viti 1997, 2.000 EuroAndon Xhumba
04.09.2017, 20:14
Shes motoskaf, kategoria: open entroboard;
motor: nissan 3.0 diesel, konsumi:6 litra/ore;

Skafi ka motor, sistem timoni dhe helike te re.
Nuk ka sallon dhe tapiceri.
Shitet per shkak te largimit nga Shqiperia.
Skafi shitet sebashku me karinen e vet.

Cel. : 0695402688