PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane,Njoftim per marrje oferte per ushqim bagetishHR Islamic Relief Worldwide
05.09.2017, 16:32
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 04.09.2017

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:
"Blerje Ushqimi per Bageti (Lop, Dhi dhe Dele)


Parashikohen te porositet nje sasi e madhe ushqimi.

Oferta te permbaje:

1. Ēmimin e 1 dengu bari. (Sasia totale rreth 920 dengje)
2. Ēmimin e 1 dengu jonxh. (Sasia totale rreth 920 dengje)
3. Ēmimin e 1 kg hime. (Sasia totale rreth 920 Kg)


Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim ne oferte percaktoj nese nė ofertė janė te pėrfshira apo jo sherbimet e me poshtme:

1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin.
2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve.
3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione (Tirane, Burrel, Kavaje, Lushnje ).
4. Te ofroj fature tatimore.
5. Metoda e pageses.


*Periudha e shperndarjes jo me shume se 7 dite kalendarike.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 14.09.2017.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:


Tel.: +355 42413190,
Cel:+355 69 303 5271