PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euroilir kodhima
20.08.2017, 13:42
Mic Sure SLX Wirless System
Ne gjendje te re ne kuti dhe me qese. cmimi i diskutueshem.

Cel. : 00355 69 57 91 149