PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euroilir kodhima
20.08.2017, 13:39
Mic Sure Wilres System SLC ne gjendje te re ne kuti dhe me qeset perkatese. I diskutueshem

Cel. : 00355 69 57 91 149