PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Printim librir.s.
25.07.2017, 13:48
Qendra Kombėtare Pėr Shėrbime Komunitare (QKShK) ėshtė njė OJF e krijuar nė vitin 2007 me mision mbėshtetjen e grupeve tė margjinalizuara
tė shoqėrisė. QKShK ka pėrgatitur pėr shtyp njė libėrth pėr printimin e tė cilit po kėrkon oferta.

Kriteret teknike tė librit:

-100 faqe A5, bardh e zi.;
-Kopertina, faqja e parė dhe e fundit, me ngjyra;
-Me ISBN
-Numri i kopjeve tė paktėn 100.
-Dizenjim i kopertinės dhe faqosje.


Kėrkojmė ofertė pėr cmimin e printimit dhe tė faqosjes sipas fashave tė numrit tė kopjeve.

Bizneset e interesuara te nisin ofertėn e tyre nė adresėn nccs.albania@gmail.com, ose tė printuar nė adresėn Tiranė, Rruga Isa Boletini, Pallati Planet
X (pėrballė hotel Vila Verde, te kryqėzimi i Selvisė), kati 2. Afati i dorėzimit tė ofertės ėshtė 25 Gusht 2017.