PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ftese per oferte - Blerje Mishi per Projektin e Kurban Bajramit 2018HR Islamic Relief Worldwide
18.07.2018, 00:13
Ftese per Oferte

Tirane 17.07.2018

Fondacioni “Islamic Relief Albania” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Kurbani dhe Ramazani.

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

"Blerje Mishi per Projektin e Kurban Bajramit 2018"

Informacion I pergjithėshem:
1. Te gjitha bagetit duhet te jetė te pėshtatshem per te permbushur kriteret e kurbanit. Bagetit duhet te kene moshen e duhur. Bagetit duhet te jene te shendetshme dhe ne gjendje te mire dhe pa demtime qe te ndikojne ne sasine dhe cilesin e mishit te tyre.
2. I gjithe mishi duhet te jete 100 % hallall.
3. Thertorja dhe vendi ku do te paketohet mishi do te jete ne monitorim te vazhdueshem nga stafi I Islamic Relief Albania.
4. Kurban Bajrami pritet te filloj ne daten 21 ose 22 Gusht 2018.

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim qe te perfeshije sherbimet:

1. Sigurimi Produktit te Mishit,
2. Te siguroj thertore, me te gjitha standartet higjeno-sanitre dhe kapacitet e nevojshme,
3. Te siguroj transportin me makina frigoriferike,
4. Te kryej paketimin e pakove te mishit (1 pako permban 4 kg mish),
5. Te ofroj fature tatimore.

I gjithe procesi i i therjes, konservimit, pergatitjes se pakove dhe shperndarjes duhet te behet sipas te gjithave standarteve te lejuara dhe te njohura nga legjislacioni i shtetit Shqiptar

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 07.08.2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel. : +355 42413190,

Cel. : +355 67 34 5 3330

Ju lutem perdorni formatin bashkangjitur ketij njoftimi per dhenien e ofertes: