PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender “Blerje pajisje kompjuterike (Hardware dhe Software)”RMSA
14.07.2017, 12:46
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖLėnda:Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Blerje pajisje kompjuterike (Hardware dhe Software)” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Blerje pajisje kompjuterike (Hardware dhe Software)” pranė zyrės tė organizatės sonė deri mė datė 20.07.2017, ora 15:00

Adresa e dorėzimit tė ofertės:

RMSA, Sheshi “Karl Topia” , Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/
Mirėpresim oferten tuaj,

Me respekt,
Departamenti Prokurimeve
RMSA