PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lezhe, shes xhip Bateri Bergher 100 Viti 2016, 49 EuroMAW Agency
13.07.2017, 14:41
Shes Bateri 100Ah e blere para 1 Viti dhe e perdorur ne nje foristrade per rreth 7,8 muaj.

428798428799

Cel. : 0673333003