PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lezhe, shes makine Bateri FIAMM 70 Viti 2016, 35 EuroMAW Agency
13.07.2017, 14:37
Shes Bateri FIAMM 70Ah, e blere ne Itali dhe e perdorur rreth nje vit e gjysem, ne gjendje te rregullt pune.

428796428797

Cel. : 0673333003