PDA

Trego pamjen e plotė tė : Vlore, okazion mjet peshkimi Fluge Viti 1983, 12.000 EuroTini85
11.07.2017, 23:56
Shitet anije peshkimi fluge " Amaltea"
Me gjatesi =11.2m
Gjeresi=3.5m
Zhytje=1.2m
Motor ford detar 120 kf
Me hollot , radio ,busull dhe dy vinxha nje per peshkim me brezha dhe per peshkim me trat sardheleje ne gjendje shume te mire pune428326

Cel. : 0693066704