• Tirane, ofroj vend pune Korrier

Balkan Finance Investment Group ështënjë ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dherajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme,shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtareapo industriale, te Kompania
Kompania ManeTCI ështëlider në ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese, në Shqipëri dherajon. E themeluar në vitin 2001, “Mane TCI” është e specializuar nëfushën e ndërtimeve civile dhe industriale si: Qendra Tregtare, GodinaRezidenciale, Qendra Sociale dhe Kulturore, ndërtime Industriale dhe Infrastrukturë.

Pozicioni: Furnitor
Departmenti:
Blerje Prokurime
Vendodhja:
Tiranë

Përmbledhja e Pozicionit:
Ezekutonporosi të ndryshme në terren për materialet e ndërtimit.

Detyra dhe Përgjegjësi :

·Ekzekutimii Blerjeve dhe porosive në kohë, me cilësinë më të lartë të mundshme, me çmiminsa më të lirë të mundshëm dhe me saktësi
· Ekzekutonblerjet konform specifikave dhe sasive konform fletë -kërkesës që i referon Manaxheri Lokal të blerjeve.
· Pasblerjes së ekzekutuar sigurohet të pajiset me faturën përkatëse, dhe e dorezonatë pranë Manaxherit të Blerjeve Lokal, i cili e bashkëngjit me Fletë- Kërkesëndhe e dorëzon pranë Departamentit të Finances për likujdim.
· Kryenkërkime në treg, identifikon furnitore të rinj dhe informon Manaxherin eBlerjeve për furnitoret e rinj si dhe për cmimet e reja
· Bënshoqërimin e trajlerave të hekurit nga pika e peshimit në kantier, dhesigurohet që ngarkesa të vi në kohë dhe sasinë e kërkuar.
· Suportonkantierin për nevoja të ndryshme të përdishme për transport materialesh, stafietj.
· Asistonnë administratë për shoqërim të stafit në kantierë, në institucione në mungesëtë shoferit të administratës
· Bashkepunonngushtë me manaxherin lokal të blerjeve për marrjen e porosive gjatë ditës dhezbatimin e tyre
· Mirëmbannë gjëndje të mirë mjetin e kompanisë të dhënë në përdorim për ekzekutimin edetyrave të ngarkuara, si dhe raporton për dëmtime të tij
· Kryerjae detyrave të tjera të caktuara

Edukimi:

· Tëketë mbaruar arsimin e mesëm

Eksperiencat e punës:

· Eksperiencepune të ngjashme jo më pak se 3 vjet.

Kualifikime të tjera:

· Tezotëroje patentë për drejtim të automjetit

Aftësi të tjera:

· Aftësiefektive komunikuese, verbale dhe me shkrim me drejtuesit, kolegët dheindividët brenda dhe jashtë kompanisë.
· Aftësipër të kryer shumë detyra njëkohësisht dhe aftësi për të orientuar detajet.
· Imotivuar, i organizuar. Të zoterojë etikë pune dhe integritet.
· Tejetë fleksibël për të punuar edhe jashtë orarit zyrtar të punës

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë kandidatet e interesuar janë të lutur të dorëzojnë Cv-në dheletrën e interesit në adresën[FONT=Gisha][I][SIZE=3][COLOR=#0000ff]hr@manetci.al[/COLOR][/SIZE][/I][/FONT].

Afati i dorëzimit 11.08.2017

Të gjitha aplikimet do të trajtohen mekonfidencialitet të plotë sipas rregullave për Mbrojtjen e të DhënavePersonale.
Do të kontaktohen vetëm kandidatët epërzgjedhur për intervistë
 


Apply
Back
Top