PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, njoftim Ftesė pėr Ofertė - Blerje bagetie te imetHR Islamic Relief Worldwide
20.02.2018, 16:29
Tirana mė 20.02.2018

Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief - Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė dhe ne qytetin e Pogradecit dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Qurbani dhe Ramazani.


Ftesė pėr Ofertė

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

"Blerje bagetie te imet – (Dhi, lope dhe dele)"

Parashikohen te blihen si me poshte:

Lope ( Cope 20 Cope)
1. Mosha: 3-4 vjece
2. Me barre (5-8 muajshe)/me vic te sapolindur.
3. Pesha (350-500 kg)
4. Mesatarisht 10-20 litra qumesht ne dite.

Dele/Dhi (160 Cope)
1. Mosha (20-35 muajshe)
2. Me barre (nese eshte sezoni).
3. Pasha: (40-50-70 kg)
4. Mesatarisht 1-1.5 litra qumesht ne dite.

Shenim: Nuk ka specifikim per rracen, por te jene te pershtatshme per familje me kushte te veshtira ne mirembajtjen e tyre

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim ne oferte percaktoj nese nė ofertė janė te pėrfshira apo jo sherbimet e me poshtme:
1. Ēmimi pėr njėsi dhe totali pėr gjithė sasin.
2. Sigurimi Produktit deri ne momentin e dergimit te bagetive ne familjet perfituese.
3. Te siguroje plotesimin e standarteve te mirembajtjes shendetesore te bagetive perfshire vaksinimin e tyre te plote.
4. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione (Tirane, Shkoder, Pogradec, Elbasan, Lushnje etj).
5. Te ofroj fature tatimore.
6. Metoda e pageses.

*Periudha e shperndarjes jo me shume se 30 (tridhjete) dite
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme te disponohen certifikatat dhe dokumentat perkatese per sa I perket karakteristikave te gjeve te gjalla, ambjenteve ku ato mbahen dhe raporte tė analizave te cilesise se produkteve.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 05.03.2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel.: +355 42413190,
Cel: 0673453330