PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Jeannau Cap Camarat 635 + Motor Yamaha 150 + Karel, Viti 2010, 22.500 EuroBond1974
07.01.2022, 21:45
Shes Jeannau Cap Camarat 635 (6.5m) ne gjendje pothuajse te re, vetem me 98 ore pune.
Viti prodhimit 2010. Nje nga markat premium te skafeve njohur per dizajn elegant dhe stabilitet ne det.
Skafi eshte importuar nga Anglia ne 2016, me gjithe dokumentat e nevojshme per qarkullim dhe dogane te paguar. Nr i personave ne board 7 vete.
Motori eshte Yamaha 150, 4 kohesh me 98 ore pune dhe me konsum te ulet.
Skafi eshte i pajisur me sedilje lekure krem ne gjendje si te posa dale nga fabrika, ka Garmin fish finder dhe nje kabine te vogel per te vendosur canta e pajisje te tjera te nevojshe gjate lundrimit.
Mjetit dhe motorit i jane bere gjithe serviset e nevojshme vjetore per mirembajtje (lyerje antifloug...etc).Ne cmim perfshihet dhe karelli qe eshte ne gjendje sh te mire per terheqjen e mjetit ne udhetim.
Eshte kombinimi me i mire i madhesise, bukurise dhe prakticitetit.Aresyja e vetme qe po e shesim eshte se duke jetuar ne Angli nuk e perdorim sa duhet.

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr 0692544396 ose 00447720418762 (tel:00447720418762).

Ju lutem na kontaktoni vetem nese jeni vertet te interesuar per blerje dhe nuk jemi te interesuar per shkembime.