PDA

Trego pamjen e plotė tė : Shkoder, Varkė peshkim nė gjendje shumė tė mirė,me dokumenta tė rregullta,pėrfshin motorrin rrejeta dhe disa vegla tė tjera 4000 €434
20.06.2017, 14:38
Varkė peshkim nė gjendje shumė tė mirė,me dokumenta tė rregullta,pėrfshin motorrin rrejeta dhe disa vegla tė tjera 4000€.
Ēmimi ėshtė i diskutueshėm .Na kontaktoni me kėtė nr cel 0682030762. Ju faleminderit!!!

Cel. : 0682030762