PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine Peugeot peugeot Viti 2003,unenardi
06.06.2017, 19:58
shitet peugeot 307 hdi 1.9 nafte gjysem sport,e perplasur perpara ne parakolp.shitet per pjese ose per te rregulluar(demi shkon deri ne 600 mije leke te vjetra maksimumi),me taksa dhe siguracion per nje vite.cmimi i diskutueshem

Cel. : 0672060600