PDA

Trego pamjen e plotë të : tenda me qera www.qadraperdasma.wordpress.comtenda
11.06.2017, 10:50
ofrojme Çadra / Tenda me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe raste te ndryshme, me cmimet me te mira,
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre (tirane durres, lezhe, shkoder etj..)
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com (http://www.qadraperdasma.wordpress.com)
ose na kontaktoni ne nr 0682290127