PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj liber kompjuteri per paketen Microsoft Office 2007 dhe Windows 7Orkida Muēa
23.12.2017, 16:17
Libėr kompjuteri pėr programet e paketės Microsoft Office 2007 dhe Windows 7

Mėsuese me experiencė 12 vjeēare, nė shkollė cilėsore amerikane ndėrkombėtare nė Tiranė nė lėndėn e teknologjisė sė kompjuterit dhe nė organizata tė tjera ndėrkombėtare dhe tė huaja nė Tiranė dhe zotėron disa ēertifikime ndėrkombėtare nė Microsoft Office 2003 edhe Microsoft Office 2007, e specializuar dhe e trajnuar nė njė nga universitet mė tė mira nė Amerikė, intensivisht, nė praktikė dhe nė mėnyrė tė thelluar, ofron libėr pėr mėsimin e programeve tė paketės Microsoft Office 2007(Word, Excel, Powerpoint, Outlook) 472 faqe dhe Windows 7, nė formatin elektronik me cmimin 700 leke te reja.

Me respekt,

Mėsuesja Orkida Muēa

Tė interesuarit tė kontaktojnė nė: 0692240603 ose tė dėrgojnė email nė orkida.muca@gmail.com.
Adresa: Tek shkolla e Baletit, ngjitesh 50 m nė tė majtė tė BKT.


Cel. : 0692240603