PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tė dashuruar me Dijen? Njihuni me "Filozofikja"Revista Filozofikja
25.05.2017, 12:32
Tė dashuruar me Dijen? Njihuni me "Filozofikja"... jepini Shpirtit tuaj disa Vitamina..

“Filozofikja”, revista e parė nė Shqipėri me natyrė filozofike, qė promovon njė filozofi praktike, tė dobishme, e cila ėshtė po aq aktuale sa pėr njė fėmijė edhe pėr njė tė moshuar. Me kėtė revistė i drejtohemi lexuesit shqiptar, ndoshta pėr herė tė parė nėpėrmjet kuptimit autentik tė fjalės filozofi, si dashuri ndaj dijes.

Pėr porosi online na kontaktoni: e-mail: filozofikja@gmail.com Kushton vetėm 300 L.


Ju pėrgjigjemi shpejt dhe e sjellim Revistėn kudo ku ndodheni!