PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Ftesė pėr Ofertė - Blerje Produktesh UshqimoreHR Islamic Relief Worldwide
04.04.2018, 17:08
Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė,ne qytetin e Pogradecit, Korces, Kavaje dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Dru Zjarri & Veshje per Dimer, Qurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė
Tirana mė 04.04.2018

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:"Blerje Produktesh Ushqimore"

Parashikohen te pėrgatiten rreth 2,900 pako ushqimoresh, 1 pako ushqimesh do tė permbajė:Nr.
Produkti
Njesia ne pako
Sasia Total


1
Orize, 3 Kg
Cilesia e Pare
3 Kg
8,700


2
Makarona, 2.5 Kg
Cilesia e Pare
2.5 Kg
7,250


3
Sheqer, 2 Kg
Cilesia e Pare
2 Kg
5,800


4
Miell,3 kg
Cilesia e Pare, Tipi 0
3 Kg
8,700


5
Vaj Luledielli, 4 Liter
Cilesia e Pare
4 Liter
11.600


6
Recel – Vazo 360 gr
2 vazo
5,800 vazo


7
Fasula 1 kg
Cilesia e pare
1 Kg
2,900

Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim ne oferte percaktoj nese nė ofertė janė te pėrfshira apo jo sherbimet e me poshtme:

1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin.
2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve dhe vit prodhimi jo me te hershem se viti 2017.
3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione (Tirane, Shkoder, Pogradec, Elbasan, Lushnje etj).
4. Te kryej paketimin e pakove ne qeset plasike te cilat do te sigurohen nga fondacioni.
5. Te ofroj fature tatimore.
6. Metoda e pageses.

*Periudha e shperndarjes jo me shume se 7 dite kalendarike.
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme prejardhja e produktit, viti i prodhimit dhe data e skadences, ju lutem bashkangjisni kesaj oferte ēertifikata e origjines dhe raporte tė analizave te ciesise se produkteve.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 16.04.2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel.: +355 42413190, 0673453330