PDA

Trego pamjen e plotė tė : Librin”Kontabiliteti nė Praktikė”me 350 faqe,me ushtrime tė zgjidhura sipas SKK-sė,me komente,shpjegime dhe vėrtetime, mund ta gjeni vetėm pranė kėsaj Studjoje KontabilitetiSXD
25.07.2017, 08:30
Librin "Kontabiliteti nė Praktikė" me 350 faqe,

me ushtrime tė zgjidhura sipas SKK-sė,

me komente,shpjegime dhe vėrtetime,

mund ta gjeni vetėm pranė kėsaj Studjoje Kontabiliteti

STUDIO KONTABILITETI

E-mail :sxdfinance@gmail.com
Adresa: Rr.”Arkitekt Sinani”kryqėzimi i unazės me rrugen per porcelain”,
prapa Triss(ish Rozafa)(te bryli). pallati i ri(4) ,kati i pare
Tel: 0675135597Cel. : 0675135597