PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes frigorifer Shitet Dhome Frigoriferike 400.000 LekeARTEL Shpk
26.04.2017, 12:04
Shitet nje Dhome Frigoriferike e re (e paperdorur) e tipit Electrolux, me kapacitet 3.6m3 dhe me temperature ftohje -2/+8°C.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Kjo dhome frigoriferike eshte blere me cmimn 4300Euro dhe shitet me cmimin: 400 000 leke te reja.

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e meposhtem te telefonit: 0699940494


Cel. : 0699940494