PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes aspirator Pajisje Pastrimi me avull 1.250 EuroValter.
25.04.2017, 14:13
Ofroj pajisje pastrimi me avull i vitit 2012. Me vetem nje proces thith papastertite, lan me avull dhe than siperfaqen. Avulli del me temperatur 160 grad dhe presion 5.5 bar.
Funksionon edhe per pastrimin e ajrit te ambientit.
E kompletuar me te gjithe aksesoret.

Cel. : 0694810048