PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes MOTORR W124 BENZINE 75000KM Viti 1992, 250 Euro



Serviszoni
24.04.2017, 11:57
SHES MOTORR MERCEDES BENC W124 BENZINE I SAPOARDHUR NGA ITALIA ME 75000 KM ORIGJINALE.NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE ME GARANCI .CMIMI 250EURO I DISKUTUESHEM

Cel. : 0682047730