PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes makine Volkswagen PASSAT Viti 2003, 300 EuroServiszoni
24.04.2017, 11:24
Karburanti: Diezel
Kamjo......: automatik

SHES KAMIO AUTOMATIKE 2.5 DIESEL WOLKSWAGEN PASSAT 2003+MOTORR 2.5DIESEL W. PASSAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE ME GARANCI KAMIO 300EURO MOTORRI 300 EURO

Cel. : 0682047730