PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim Kaske Motori "8 Baller" te markes Italiane "ORIGINE".Rider Style
18.04.2017, 14:32
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Shesim Kaske Motori "8 Baller" te markes Italiane "ORIGINE".

Shesim Kaske Motori te re origjinale te markes "ORIGINE" te ardhur nga Italia.
Ky eshte versioni me i fundit CLASSIC me nje dizajn shume te bukur dhe funksional.
E pajisur me xham te erret shume cilesor, kundra diellit per te rritur funksionalitetin e kaskes.
Per info, dergoni msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Sasia eshte e limituar, keshtu qe nxitoni te merrni tuajen perpara se te mbarohen masat.

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 00355686334334