PDA

Trego pamjen e plotė tė : Fier, shes 3 gome dhe disk 100 Euro (2 disqe 225/50/17 + 1 disk 225/45/17)Eljadoo
13.04.2017, 22:42
Disku ska gėrvishtje thjesht ėshtė pa pastruar
Jan 3 cop ,2 cop jan 225/50/17
1 cop ėshtė 225/45/17

Cel. : 0693737197