PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, oferte Pakete ne bregdet Mal i zi Budva 85 EuroFIORI TRAVEL
08.04.2017, 13:38
Pashket ne Avala Resort **** 85 €
2 nete / 3 dite

Ne cmim perfshihet:
Akomodimi per dy nete ne dhome standarte
Mengjesi dhe Darka
Nje shporte me veze diten e Pashkeve
20% zbritje te qendra SPA-se
Ne varesi te disponibilitetit mund te jepet dhome superiore me pamje nga deti ose qyteti vjeter
20% zbritje per menune ne Restorant Avala
Parkingu falas
Shfrytezimi sauna, pishines mbyllur, fitness, Jacuzzi & Banjos Turke
Wi- fi ne te gjithe hotelin
Akomodimi falas deri ne dy femije deri ne 12 vjec te akomodohen ne te njejten dhome me prinderit.
Cokollata dhe embelsira per femijet
Check-in i hershem dhe check- out i vonshem dei ne oren 18.00 ne varesi te disponibilitetit.

Tel. : +35544510579

Cel. : +355695426258