PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim dorashka me gishta te prere, 100% LEKURE per motora, bicikleta dhe palester.Rider Style
06.04.2017, 17:42
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Shesim dorashka me gishta te prere, 100% LEKURE per motora, bicikleta dhe palester.

Erdhi furnizimi i ri i dorashkave me gishta te prere.
Dorashkat jane 100% LEKURE te ardhura nga Italia, te markes TucanoUrbano.
Vijne ne dy versione klasike, kafe dhe te zeze.
Jane ideale per motora, bicikleta dhe per ne palester, kjo fale dhe materialeve PREMIUM LEKURE nga te cilat jane prodhuar.
Gishtat e prere bejne qe te jene ideale per stinet e pranveres, veres dhe vjeshtes.
Per info, dergoni msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Disponojme te gjitha masat per modelet ne foto.
Sasia e dorashkave eshte e limituar, keshtu qe nxitoni te merrni masen tuaj :)

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : Cel. : 00355 686334334