PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim xhupa profesionale per motorista te markes "TUCANOURBANO"Rider Style
06.04.2017, 17:44
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Erdhi furnizimi i ri i xhupave tė motoristave pėr qytet tė markės TUCANOURBANO.
Kėta xhupa janė idealė pėr personat qė ndėrthurin pasionin e motorit me jetėn e pėrditshme tė qytetit.
Vijnė me tė gjitha mbrojtėset e nevojshme pėr siguri maksimale. Janė kundra shiut dhe mė e mira ėshtė qė janė modularė.
Kjo do tė thotė se xhupi pėrdoret pėr tė katėrta stinėt. Vijnė me tė gjitha llojet e xhepave tė mundshėm qė njė person mund tė kėrkojė.
Ka xhepa ajrosjeje pa fund per te qendruar sa me shume fresket ne motor.
Ofron edhe suport pėr fund-shpinėn pėr stinėt e ftohta. Personat qė kanė njė trup mė tė shėndetshėm, mund tė na vizitojnė, kemi masa deri nė 3XL.
Nxitoni tė vini duart mbi kėtė finesė tė teknologjisė pėrpara se tė mbarojnė masat
Per me shume info dergoni msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Disponojme te gjitha masat per modelet ne foto.

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 00355 686334334