PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes PANTON Viti 2017, 186 EuroYAMAHA MARINE
03.04.2017, 23:26
SJEDHIM BRENDI ME KUALITET TE PANTONEVE KUBE LUNDRUSE .... PER. TE REALIZUAR .... MOLE PER LIDHJEN E SKAFEVE - GOMONEVE - JET-SKIVE
PO ASHTU REALIZOHEN -PEDANA PER BARE - APO PLAZHE PRIVATE .... PANTONET JANE SUPER TE SIGURTA DHE KUALITET MAXIMAL I REZISTENCES NDAJ KOHES DHE DETIT APO DIELLIT ... 7-8 BALLE .....

TRANSPORTI BEHET GRATIS NGA NE DERI NE PIKIN KUFITARE HANI -HOTIT 120 km nga TIRANA

Cmimi eshte per meter katror = 186
PER INFO NA KONTAKTONI ME SHKRIM ME KERKESEN TUAJ NE VIBER - WATSAP- MESENGER ose e-mail
NGA E HENA - PREMTEN ora 10:00 deri 17:00

Cel. : +355685088868