PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makina qepese 400 EuroBorana20
03.04.2017, 14:24
shiten makina qepese te perdorura por ne gjendje te mire perdorimi dhe po ashtu dhe me porosi sipas preferencave te llojeve te ndryshme

Cel. : 0696565923