PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Banak dhe tavoline pune per servis 55.000 Lekereact
02.04.2017, 21:33
Shitet banak se bashku me tavolinen e punes dhe 2 pllaka per aksesore .
Ka vetem nje muaj perdorim .
Eshte ne gjende perfekte .
Sirtare me celes .
Gjithshka pershkruhet nepermjet fotove.

Per me shume informacion , kontaktoni ne numrin e telefonit.

Cel. : +355693672982