PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj City-tour Pranverė: Stamboll, Selanik dhe ...SOFJE 159 EurSole Travel & Tours
01.04.2017, 16:40
Pranverė: Stamboll, Selanik dhe ...SOFJE 159 Euro #stamboll #sofie#selanik #ofertaStamboll: - Nisja mė 13 Prill - Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje. Fjetje: 2 netė nė Stamboll, 1 natė nė Sealanik dhe 1 natė nė Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mėngjeset, Transfertat dhe Shėtitjet.