PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj City-tour aPranverė nė Budapest, 4 Ditė €299 Dita e Parė, 30 Prill 201Sole Travel & Tours
01.04.2017, 16:35
Pra (http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=W7QPDENQGDTH&dtd=04/04/2017&dta=11/04/2017)Pranverė nė Budapest, 4 Ditė €299Dita e Parė, 30 Prill 2017: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 17.15 - Mbrritje mė 18.45. Transfertė Aeroport - Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.
Dita e Dytė, 1 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės vizitė me autobus komod dhe guide hungareze nė dispozicion, ku do tė vizitohen monumentet mė tėrheqėse tė Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Fjetje nė Hotel.
Dita e Tretė, 2 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės vizitė me autobuz komod dhe guide hungareze nė dispozicion ku do tė vizitohen vendet turistike jashtė Budapestit si: Vishegrad, Setendre. Kalimi nėpėr urat e Budapestit, si: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės. Fjetje nė Hotel.
Dita e katėrt, 3 Maj 2017: Mėngjesi ne Hotel. Tė lirė deri nė transfertėn pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 15.10 - Mbrritje mė 16.35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.
Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.


2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.nverė nė B (http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=W7QPDENQGDTH&dtd=04/04/2017&dta=11/04/2017)