PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes frigoriferklodi.lasku27@gmail.com
29.03.2017, 21:57
SUPER OFERTE:

Shes frigorifer dhe furre per Pasticeri per arsye emigrimi,ne gjendje shume te mire ,te interesuarit te kontaktojne tek nr 0699677563

Cel. : 0699677563