PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim veshje PROFESIONALE kundra shiut dhe eres per motora me 30% ULJE.Rider Style
31.03.2017, 14:51
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Shesim veshje PROFESIONALE kundra shiut te markes "TJ-MARVIN" te ardhur nga Italia ME 30% ULJE.
Sezoni i shiut vjen serish dhe ditet me shi vazhdojne akoma.
Kjo veshje e plote kundra shiut ju vjen ne ndihme.
Nuk gjen perdorim vetem ne motora por edhe ne bicikleta, perdoret edhe ne rastet kur do te duhet te punosh ne kushte lageshtie dhe shiu.
Eshte e kompletuar dhe vjen edhe me doreza kundra ujit.
Perdoren per cdo stine, kjo fale teknologjise dhe materialeve PREMIUM te perdorura per ta prodhuar.
Ju kujtojme qe uljet derni ne 30% mbi cdo mall ne dyqan, vazhdojne akoma. Nxitoni dhe perfitoni perpara se te mbarohen masat.

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 00355 686334334