PDA

Trego pamjen e plotė tė : Korce, shes Komplet kolltukesh 80.000 Lekearben.cenolli.
27.03.2017, 20:52
Shes komplet kolltukesh ne gjendje te shkelqyer . Te shoqeruar me 2 pale mbulesa : Ne ngjyre portokalli dhe nje pale krem .

Cel. : 0673944752